Expondo Logo
Herkkukoju ja baaritarvikkeet
Suurkeittiölaitteet
Suurkeittiökalusteet
Keittiövälineet
Lämpöhauteet
Kylmälaitteet
Baaritarvikkeet
Lihanjalostuskoneet
Astianpesu

Tuotenumero: EX10012269

|

Malli: RCAK-54

Pidike sauvasekoittimelle - säädettävä - Royal Catering - 400 x 600 mm

79,00 €
62,70 € alv 0% (25.5%) Tarjoamme tarvittaessa nettolaskun.

Määrälisä

kpl
Alennus
kpl (sis. alv)
3+
2%
77,42 €
5+
4%
75,84 €
10+
6%
74,26 €
Loppuunmyyty
Parhaan hinnan takuu
Royal Catering logo
Avainominaisuudet
  • joustava - säädettävissä pituudesta ja kulmasta 400 x 600 mm enimmäiskoollaan, joten sopii myös suurille kattiloille tai kulhoille
  • ammattimainen - Royal Cateringin sauvasekoittimille ja soseutussauvoille sekä samankaltaisille laitteille
  • laadukas - ruostumattoman teräksen käytön ja huolellisen valmistuksen ansiosta
  • tehokas - säästää aikaa mahdollistamalla itsenäisen ja varman sekoittamisen tai soseuttamisen
  • pitkäikäinen - kestävän materiaalin ja vankan rakenteen ansiosta
Toimitustiedot
Varaosat
Premium-takuu
Käyttöohjeet

Tekniset tiedot

Materiaali
Ruostumaton teräs
Väri
Hopeanvärinen
Mitat [mm]
400 x 600
Mitat (PxLxK)
33 x 8 x 7 cm
Paino
0.25 kg
Paketin mitat (PxLxK)
33.5 x 9 x 7.5 cm
Lähetyspaino
0.31 kg

Toimituksen sisältö

  • Pidike sauvasekoittimelle RCAK-54
  • Käyttöohje

Tuotekuvaus

Sauvasekoittimen pidikkeellä sekoitat ja soseutat hetkessä!

Sauvasekoittimen pidikkeellä RCAK-54 laajennat kätevästi Royal Cateringin sauvasekoitintasi. Pidike sauvasekoittimelle on välttämätön apu keittojen tai muiden ruokien itsenäiseen sekoittumiseen tai soseutumiseen. Yksinkertaisesti kulhon tai kattilan kokoon sovitettu runko pitää soseutinta tai sauvasekoitinta kiinni varmasti ja luotettavasti. Jatkossa voit pilkkoa ja sekoittaa ateriat lyhyemmässä ajassa ja työskennellä tehokkaammin hotelli- ja ravintolakeittiöissä, ruokalassa tai buffetaterioita valmistellessasi.

Ammattimaiset keittiövälineet Royal Cateringin ravintolalaitteista

Pidikkeen kokonaiskoko on 400 x 600 mm, mutta se voidaan mukauttaa yksilöllisesti sekoitusastiaan sekä pituudestaan että kulmastaan. Halusitpa soseuttaa keiton tai valmistaa nopeasti herkullisen jälkiruuan: sauvasekoittimen pidikkeellä se sujuu puhtaasti, nopeasti ja vaivattomasti.
Pidike tekee vaikutuksen korkealaatuisella valmistuksellaan ja takaa maksimaalisen vakauden ja turvallisuuden sekoitettaessa tai soseutettaessa. Lisäksi se voidaan puhdistaa nopeasti ja helposti sen korkealaatuisen valmistusmateriaalin, ruostumaton teräs, ansiosta.

Tietoja tuotemerkistä

Royal Catering logo
Vieraile merkin Royal Catering sivulla Näytä kaikki merkin Royal Catering tuotteet

Arvostelut

Lajittele :
AMMATTILAISTEN ENSIMMÄINEN VALINTA
Luotettava asiantuntemus
VUODESTA 2007
Palvelee miljoonia asiakkaita
YMPÄRI EUROOPPAA