Teräspöytä - 100 x 70 cm - roiskelevy- 95 kg kuormitettavuus
1/5
199,00 €
259,00 €
Hinta sis. alv
Tuote:
EX10011598
|
Malli:
RCWT-100X70EB
199,00 €
259,00 €
Suosittu tuote
henkilöä on äskettäin katsonut tätä tuotetta
Alhainen varastotilanne
Pidä kiirettä! Vain vähän tuotteita jäljellä.
Hinta sis. alv
Toimitusaika n. 5-7 päivää
199,00 €
Hinta sis. alv
100% turvallinen maksu
*
* Maksutavat saattavat vaihdella maittain
kestävä - korkea 95 kg kuormitettavuus vakaan rakenteen ansiosta
tilava - laaja 100 x 70 cm työtaso ja käytännöllinen säilytystila
puhdas työpaikka - roiskelevy suojaa ympäristöä roiskeilta ja lialta
ruostumaton teräs - hygieeninen, kestävä ja helppohoitoinen
vakaa - korkeussäädettävien jalkojen ansiosta
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot
Usein kysytyt kysymykset
Samankaltaisia tuotteita
Tietoja tuotemerkistä
Arvostelut
Laajenna kaikki
TUOTEKUVAUS
Laaja ruostumattomasta teräksestä valmistettu työtaso säilytystilalla ja roiskelevyllä
Ruostumattomasta teräksestä valmistetut huonekalut muodostavat perustan hygieeniselle keittiölle ja kaikenlaisten ruokien puhtaalle valmistukselle. Royal Cateringin ruokailutarvikkeisiin kuuluva, ruostumattomasta teräksestä valmistettu pöytä RCWT-100X70EB sopii mihin tahansa ammattimaisesti kalustettuun keittiöön. Se on suunniteltu vastaamaan erityisesti catering-alan korkeisiin vaatimuksiin ja tarjoaa kaksitasoisen suunnittelunsa ansiosta lisäsäilytystilaa.
Vankka ja erittäin kestävä - Royal Cateringin teräspöytä vakuuttaa erinomaisella laadullaan
RST-teräspöydän työpinta-ala on 100 x 70 cm ja se tarjoaa runsaasti tilaa päivittäiseen työhösi. Toinen, alempi taso tarjoaa ylimääräistä säilytystilaa, mikä mahdollistaa järjestelmällisen ja selkeän työnteon. Suurempia, korkeintaan 60 cm korkuisia esineitä voidaan säilyttää pöydän toisella tasolla.
12 cm korkea ja 3,5 cm paksu roiskesuoja suojaa seiniä ja ympäröivää aluetta roiskeilta, lialta ja vaurioilta. Teräspöytä on ihanteellisen vakaa säädettävien, 2 cm:n jalkojen ansiosta, myös epätasaisella lattialla. RST-työpöytä on nopeasti ja yksinkertaisesti koottava mukana tulevan kokoamismateriaalin ansiosta ja on näin hetkessä käyttövalmis. Kiinteät, halkaisijaltaan 4,8 cm pyöreät pöydän jalat vakauttavat työtasoa ja lisäävät myös sen maksimikuormitusta, joka on 95 kg.
Pöydän korkealaatuinen suunnittelu ja toteutus pitävät huolen sen vakaudesta ja turvallisuudesta. Työtaso on valmistettu kiillotetusta ruostumattomasta teräksestä, ja se on erittäin luja ja pitkäikäinen. Lisäksi se kestää loistavasti korroosiota ja mekaanisia vaurioita (esim. naarmuja). Materiaali on helppo puhdistaa perusteellisesti, ja tarjoaa siten täydelliset olosuhteet hygieeniselle elintarvikkeiden parissa työskentelylle.
TEKNISET TIEDOT
Malli
RCWT-100X70EB
Kunto
Uusi
Materiaali
Ruostumaton teräs
Kokonaiskuormitettavuus
95 kg
Työtason enimmäiskuormitettavuus
70 kg
Säilytystason enimmäiskuormitettavuus
25 kg
Roiskelevyn korkeus
12 cm
Roiskelevyn paksuus
3,5 cm
Työtason mitat
100 x 70 cm
Alemman hyllytason mitat
97 x 57 cm
Tasojen välinen etäisyys
60 cm
Tasot
2
Jalat säädettävät
2 cm
Pöydän jalkojen halkaisija
4,8 cm
Mitat (pituusxleveysxkorkeus)
100.00 x 70.00 x 85.00 cm
Paino
15.00 kg
Toimitusmitat (pituusxleveysxkorkeus)
106.00 x 77.00 x 23.00 cm
Lähetyspaino
17.00 kg
Mitat (PxLxK)
100 x 70 x 85 cm
Paino
15 kg
Paketin mitat (PxLxK)
106 x 77 x 23 cm
Lähetyspaino
17 kg
Toimituksen sisältö
Terästyöpöytä RCWT-100X70EB
Kokoamismateriaali
Kokoamisohjeet
USEIN KYSYTYT KYSYMYKSET
Tarvitsen useamman kuin yhden teräskalusteen uuden keittiön sisustamiseksi. Onko teillä muita huonekaluja valikoimassanne?
Kyllä, tarjoamme laajan valikoiman ruostumattomasta teräksestä valmistettuja kalusteita. Katso verkkosivustomme kategoria "Ravintolalaitteet", josta löydät paljon huonekaluja uuteen keittiöösi.
Voinko asettaa kuumia kattiloita suoraan pöydälle?
Kyllä, kuumat kattilat voidaan sijoittaa suoraan ruostumattomasta teräksestä valmistetulle pöydän pinnalle.