Tuote: EX10040181
|Malli: PHYSA BERLIN BEIGE
Valmiina toimitettavaksi!
Toimitusaika n. 5-7 päivää* Maksutavat saattavat vaihdella maittain
Perustuen 18 arvosteluun
Paljon mukavampi jakkara kuin edellinen istuimeni, joka oli jo satulanjakkara. Täydellisesti säädettävä korkeus. Kallistuva selkänoja lisää mukavuutta toimistossa. Olen mukava työskennellä.
Hyvän pohjan omaava satulaistuin on helppo siirtää 5 pyöränsä ansiosta.
Erittäin mukava
Satulatuolia voidaan käyttää joustavasti pyörien ja selkänojan ansiosta. Tuntikausien istuminen on kuitenkin väsyttävää hyvästä ergonomiasta huolimatta
Huono, aion palauttaa sen... huonosti tehdyt hitsit, likainen istuin reunoissa...
Vastaus käyttäjältä
Merci pour vos commentaires, nous nous efforçons de constamment améliorer nos produits et services.
Ostin tämän Physa-satulaistuimen (ergonominen istuin-seisoma-selkänojalla Horse Stool Berlin beige) liikkuakseni kotona pyörien ansiosta. Kyllä, olen vammainen kävellessäni molemmissa polvissa ja siksi käytän sitä käytävään kävelemiseen istuen, kun polvillani ei ole kehoni painoa (117 kg). Joten kävely on helpompaa ja paljon vähemmän tuskallista! Selkänoja näyttää minusta hauraalta, mutta ehkä se pitäisi säätää paremmin?
Tuoli jopa toimitettiin ennen ilmoitettua päivämäärää. Se oli nopea asentaa ilman ongelmia. Siinä on erittäin mukava istua. Käytän tuolia lähellä
Tuoli on erittäin mukava ja voin vain sanoa, että se on erittäin mukava
Tuoli on aika hyvä. Vahvasti muotoiltu. Jätin pois mustan muoviosan, joka peittää selkänojatangon, koska se jotenkin saa sen näyttämään halvalta.
Parempi tuki istuessa ja vähemmän kipua