Expondo Logo
Herkkukoju ja baaritarvikkeet
Suurkeittiölaitteet
Suurkeittiökalusteet
Keittiövälineet
Lämpöhauteet
Kylmälaitteet
Baaritarvikkeet
Lihanjalostuskoneet
Astianpesu

Tuotenumero: EX10012274

|

Malli: RCKK-80.3

Kebab-leikkuri - 8000 r/min - Royal Catering - 80 mm terä

Tarjous
298,00 € 310,00 €
Tarjoukset voimassa rajoitetun ajan
236,51 € alv 0% (25.5%) Tarjoamme tarvittaessa nettolaskun.

Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana ennen alennusta: 310,00 €

Määrälisä

kpl
Alennus
kpl (sis. alv)
3+
3%
289,06 €
5+
6%
280,12 €
10+
8%
274,16 €
Loppuunmyyty
Parhaan hinnan takuu
Royal Catering logo
Avainominaisuudet
  • tarkka – säädettävä leikattavan lihasiivun paksuus 0 - 6 mm
  • tehokas – 8000 r/min pyörivä, suojuksella varustettu terä
  • vaihtelevaan käyttöön - sahalaitainen ja sileä pyöreä terä mahdollistavat ohuen ohuiden siivujen leikkaamisen jämiä jättämättä
  • korroosionkestävä - pitkä käyttöikä kestävän ja kevyen alumiini-magnesiumseoksen ansiosta
  • helppohoitoinen – ruostumatonta terästä  (420JI) oleva leikkuuterä on helppo irrottaa ja puhdistaa
Toimitustiedot
Varaosat
Premium-takuu
Käyttöohjeet

Fekete Károly viime vuonna

Toimiva tuote :)

Tekniset tiedot

Kebab-leikkuri - 8000 r/min - Royal Catering - 80 mm terä Kebab-leikkuri - 3 000 r/min - 60 kg/h - akkukäyttöinen Kebab-leikkuri - sähkökäyttöinen - 3 000 r/min - 60 kg/h
(5)
298,00 €
Kebab-leikkuri - 8000 r/min - Royal Catering - 80 mm terä
Tarjous
Tarkasteltava tuote
(12)
158,00 €
Kebab-leikkuri - 3 000 r/min - 60 kg/h - akkukäyttöinen
(3)
102,00 €
Kebab-leikkuri - sähkökäyttöinen - 3 000 r/min - 60 kg/h
Tarjous
Mitat (PxLxK)
23 x 12 x 12 cm
18 x 13 x 20 cm
13 x 19 x 18 cm
Lähetyspaino
4.4 kg
1.9 kg
1.8 kg
Materiaali
Ruostumaton teräs
Muovi
Ruostumaton teräs
Muovi
Ruostumaton teräs
Paino
3.9 kg
1.06 kg
1.25 kg
Paketin mitat (PxLxK)
32 x 25 x 14 cm
21 x 20 x 18 cm
25 x 16 x 28 cm
Vertaile lisää ominaisuuksia

Toimituksen sisältö

  • Kebab-leikkuri RCKK-80.3
  • Virtajohto
  • Sileä terä
  • Sahalaitainen terä
  • Hiomakivi
  • Jakoavain
  • Lukitustappi
  • Pidike
  • Käyttöohje

Tuotekuvaus

Kebab-leikkuri - huippuluokkaa täydellä 8000 r/min

Olipa kyseessä sitten, kebab-, gyros- tai shawarma-liha – Royal Cateringin kebab-leikkurilla leikkaat grillikanaa, lammasta, kalkkunaa tai vasikanlihaa vaivattomasti ohuiksi siivuiksi. Tehokas leikkuri on ihanteellinen pitkäaikaiseen käyttöön ruoka- ja välipalabaareissa suuren pyörimisnopeutensa ansiosta. Tarkasti leikatut viipaleet luovat perustan mehukkaille lihaerikoisuuksille ja ovat täydellisiä jatkokäsittelyä varten.

Tehokas kebab-leikkuri pikaruokalaan

Sähköinen kebab-leikkuri leikkaa ainoastaan ylimmän, rapean lihakerroksen.  Näin saavutat aina tasaiset leikkuutulokset riippumatta siitä, kuka laitetta käyttää. Voit säätää viipaleiden paksuutta tarpeen mukaan välillä 0 - 6 mm. Laitteen moottoriteho on 80 W ja nopeus 8000 r/min, joten se irrottaa myös paksummat viipaleet puhtaasti kebabvartaasta.
Kebab-leikkuri RCKK-80.3 toimii virtalähteellä, jonka jännite on 230 V, ja sopii siksi jatkuvaan käyttöön ilman lataustaukoja. Pitkän johdon ansiosta sinulla on riittävästi liikkumisvapautta leikatessasi lihaa kebabgrillistä.
Royal Cateringin kebab-leikkuri tekee vaikutuksen kompaktilla ja kevyellä rakenteellaan. Ergonomisen muodon ja aallotetun pinnan ansiosta kahva istuu tukevasti ja mukavasti kädessä. Mukana on sahalaitainen ja sileä pyöreä terä - täydelliset erilaisten lihojen leikkaamiseen. Koska terät on valmistettu ruostumattomasta teräksestä (420JI) täyttävät ne tiukimmat ravintola-alan hygieniavaatimukset. Suojus ehkäisee leikkuuvammojen syntymistä ja lisää käyttöturvallisuutta. 
Terien halkaisija on 80 mm ja ne on nopeasti irrotettavissa. Tämä mahdollistaa laitteen hygienian mukaisen puhdistuksen, joka on välttämätöntä ravintola-alalla. Heti, kun pyöreät terät tylsyvät, voit käsitellä niitä helposti mukana toimitetulla hiomakivellä. Sähköinen kebab-leikkuri - täydellinen lisä ravintolalaitteisiisi!

Tietoja tuotemerkistä

Royal Catering logo
Vieraile merkin Royal Catering sivulla Näytä kaikki merkin Royal Catering tuotteet

Arvostelut

3.4

Perustuen 5 arvosteluun

Lajittele :

viime vuonna Julkaistu alun perin sivustolla Expondo Slovakia

Kunnossa

Ei kommentteja.

Näytä alkuperäinen arvostelu

viime vuonna Julkaistu alun perin sivustolla Expondo Hungary

Toimiva tuote :)

Näytä alkuperäinen arvostelu

2 vuotta sitten Julkaistu alun perin sivustolla Expondo France

Mahtava

Erittäin hyvä tuote, pidän siitä.

Näytä alkuperäinen arvostelu

2 vuotta sitten Julkaistu alun perin sivustolla Expondo France

Erittäin huono tuote

Tilaan tuotteen, jota en edes käytä 10 minuutin kuluttua se ei enää toimi 😡😡😡

Näytä alkuperäinen arvostelu

2 vuotta sitten Julkaistu alun perin sivustolla Expondo United Kingdom

Royal slicer döner kebab 8000 rpm

8 kuukauden käytön jälkeen se lakkaa toimimasta enkä saa heihin yhteyttä Tämä konepäät eivät ole turvassa leikkaavat käteni useita kertoja joudut sammuttamaan asennuksen yhteydessä aina puhdistuksen jälkeen

Näytä alkuperäinen arvostelu

Usein kysytyt kysymykset

Kuinka kauan laitetta voidaan käyttää päivän aikana?

Kebab - leikkuria voidaan käyttää koko päivän pitämällä taukoja säännöllisin väliajoin. 25 minuutin keskeytymättömän käytön jälkeen suosittelemme 10 minuutin taukoa.

AMMATTILAISTEN ENSIMMÄINEN VALINTA
Luotettava asiantuntemus
VUODESTA 2007
Palvelee miljoonia asiakkaita
YMPÄRI EUROOPPAA